Coś co nie tylko wyglądem będzie przypominało deser, ale będzie smakować słodko i błogo, coś co uciszy mój wewnętrzny głos namawiający mnie do najgorszego :).
Jogurty podgrzewamy na małym ogniu w garnku, galaretki rozpuszczamy w 1/2 szklanki gorącej wody, wlewamy do jogurtu i łączymy. Banana kroimy na małe kawałeczki i wrzucamy do masy jogurtowo -galaretkowej. W szklankach lub szklanych salaterkach układamy biszkopty na dnie i wylewamy naszą masę. Po przestudzeniu wstawiamy do lodówki i czekamy aż deserki zastygną.
Smacznego :)
Spoglądam do lodówki. Robię rekonesans szaf. W głowie weryfikuję listę zakazanych produktów i już wiem.
Puszysty i lekki jogurt z galaretka
Potrzebne będą:
2 duże jogurty typu greckiego
2 galaretki wiśniowe
4 biszkopty
1 banan
1/2 szklanki gorącej wody
Jogurty podgrzewamy na małym ogniu w garnku, galaretki rozpuszczamy w 1/2 szklanki gorącej wody, wlewamy do jogurtu i łączymy. Banana kroimy na małe kawałeczki i wrzucamy do masy jogurtowo -galaretkowej. W szklankach lub szklanych salaterkach układamy biszkopty na dnie i wylewamy naszą masę. Po przestudzeniu wstawiamy do lodówki i czekamy aż deserki zastygną.
Smacznego :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz